Bez kategorii

Sparing z GKS-em na remis

W pierwszym oficjalnym sparingu przed nowym sezonem rzeszowianie zmierzyli się z GKS-em Katowice. Czwartkowy pojedynek zakończył się remisem.

W czwartkowe po południe ekipa Andrzeja Kowala zmierzyła się w hali Podpromie z GKS-em Katowice. Zespół Piotra Gruszki w pierwszej partii narzucił swój styl gry, dzięki czemu szybko osiągnęli przewagę i wygrali premierową odsłonę 25:18. W kolejnych dwóch setach wyraźnie dominowali rzeszowianie, którzy powrócili do swojej skuteczności (25:19, 25:21).

Po uzgodnieniu trenerów, zespoły rozegrały czwartą dodatkową partię. Od początku do końca przewagę utrzymywali katowiczanie, którzy zakończyli tego seta zwycięstwem.

Asseco Resovia Rzeszów: Redwitz, Jarosz, Buszek, Szerszeń, Możdżonek, Lemański, Czyrek (libero) oraz Dryja, Olejnik, Wilkowski.

GKS Katowice: Komenda, Krzysiek, Depowski, Sobański, Krulicki, Sobala, Mariański (libero) oraz Fijałek, Butryn, Woch, Ogórek (libero)