Bez kategorii

Olimp Sport Nutrition partnerem technicznym Asseco Resovii!

Z przyjemnością informujemy, że od sezonu 2018/19 naszą drużynę wspierać będzie Olimp Sport Nutrition. Marka wywodząca się z Podkarpacia została partnerem technicznym Asseco Resovii Rzeszów. 

– Olimp Sport Nutrition to świetny przykład marki,  która wraz ze swoim dynamicznym rozwojem zwiększa skalę swojej działalności, ale również zaangażowanie w działalność promocyjną. Wiążemy duże nadzieje i cieszymy się, że będziemy mogli współpracować z marką wywodzącą się z naszego regionu. Dziękujemy za zaufanie i mocno im kibicujemy, aby osiągali coraz lepsze wyniki biznesowe. Mamy nadzieję, że w maju przyszłego roku obie strony będą mogły poszczycić się świetnymi rezultatami! – powiedział Bartosz Górski, Prezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów.

– Cieszymy się, że nasze drogi się zeszły. Asseco Resovia to marka globalna, znana nie tylko w Polsce, ale także w Europie. To klub z ogromnymi tradycjami, który od lat należy do ścisłej czołówki klubów w Polsce, zarówno pod względem sportowym jak i marketingowym, a wierzymy, że w najbliższych sezonach rzeszowianie znów wrócą na podium mistrzostw Polski. I my i Asseco Resovia pochodzimy z Podkarpacia, ale myślimy i działamy globalnie. Teraz dwie duże, znane marki będą współpracować, by rzeszowska siatkówka mogła wrócić na szczyt – mówi Maciej Zawistowski, kierownik działu marketingu marki Olimp Sport Nutriton.

Marka Olimp Sport Nutrition jest własnością polskiej firmy Olimp Laboratories Sp. z o.o. założonej w 1990 roku, która od blisko dekady posiada status firmy farmaceutycznej. Spółka prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o., oddział w Niemczech oraz spółki we Włoszech, w Hiszpanii i w USA. Jej produkty obecne są w ponad 70 krajach na niemal wszystkich kontynentach. W ramach wieloletniej strategii rozwoju w 2015 roku firma uruchomiła Ośrodek Badawczo-Rozwojowy – jeden z najbardziej innowacyjnych na świecie w branży suplementów diety i farmaceutyków. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwe jest wytwarzanie produktów najwyższej jakości. To z kolei powoduje, że firma działa w wymiarze globalnym i jest doceniania na całym świecie, co udowadniają liczne nagrody przyznawane zarówno dla produktów Olimp Labs, jak i samej firmy.

Olimp Sport Nutrition przygotował dla kibiców Asseco Resovii Rzeszów niespodziankę. Na stronie www.olimpsport.com na wszystkich sympatyków Sovii czeka specjalny kod rabatowy 20% na hasło Resovia.