Bez kategorii

VARIOEDGE nowym sponsorem Asseco Resovii Rzeszów!

Miło nam poinformować, że w nadchodzącym sezonie 2018/19 klub Asseco Resovia Rzeszów wspierać będzie firma VARIOEDGE Sp. z o.o. 

– Okres wakacyjny jest to wytężony czas pracy klubu, dzisiaj rozpoczynamy współpracę z naszym nowym sponsorem Firmą VARIOEDGE. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli razem współdziałać liczymy, że przyniesie nam wszystkim korzyści promocyjne i sportowe. Chciałbym serdecznie przywitać w naszym gronie naszego nowego Sponsora i Panią Prezes Annę Balicką – powiedział Bartosz Górski, Prezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów.

– Bardzo cieszę się, że dołączamy jako VARIODEGE do wielkiej rodziny Asseco Resovii Rzeszów.  Wspólnie będziemy mogli podziwiać poczynania sportowe zawodników. Mam nadzieję, że wszyscy pracownicy naszej firmy wspólnie z kibicami Asseco Resovii Rzeszów będą się cieszyć z dobrych wyników siatkarzy – powiedziała Anna Balicka, Prezes Zarządu VARIOEDGE Sp. z o.o.

 

VARIOEDGE Sp. z o.o.  jest firma projektową, która wspiera klientów na rynkach zagranicznych, zapewnia profesjonalną pomoc techniczną, popartą doświadczeniem, w celu zapewnienia budowy najwyższej jakości sieci. Ponadto zakres usług obejmuje m.in. wsparcie instalacyjno-pilotażowe, wsparcie sprzedaży produktów FIBRAIN, usługi planowania technicznego i optymalizację sieci. VARIOEDGE wspólnie z nowoczesnymi produktami i zaawansowanymi technicznie rozwiązaniami firmy FIBRAIN, zapewnia wyjątkową i zintegrowaną ofertę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego sponsora: www.varioedge.pl