Bez kategorii

Pożegnania w Asseco Resovii

Jochen Schöps, Lukáš Ticháček, Aleksander Śliwka, Dominik Depowski, Michał Kędzierski, Paweł Rusek i Elviss Krastins nie będą w przyszłym sezonie występować w naszych barwach. Dziękujemy za występy w Asseco Resovii!

Jochen Schöps do Asseco Resovii dołączył w 2012 roku przechodząc z Iskry Odincowo. Do bogatego dorobku medalowego przez sześć lat występów w naszych barwach dołożył kolejne krążki. Z Asseco Resovią świętował dwa mistrzostwa, dwa wicemistrzostwa Polski oraz srebro Ligi Mistrzów. Od 2016 roku Jochen pełnił rolę kapitana Asseco Resovii.

Lukáš Ticháček do Asseco Resovii dołączył w 2011 roku po kilku mistrzostwach Niemiec. Z naszą drużyną świętował kolejne sukcesy – trzykrotnie mistrzostwo Polski, dwukrotnie wicemistrzostwo naszego kraju, a także srebrny medal Ligi Mistrzów.

Wychowankowie ASK-u Rzeszów w minionym sezonie stali się ważnymi postaciami naszego zespołu. Ich pasja i zaangażowanie kilkukrotnie przechyliły szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Aleksander Śliwka z Asseco Resovią związany był od 2014 roku. W ciągu tych kilku lat dwukrotnie grał na wypożyczeniu (AZS Politechnika Warszawska i Indykpol AZS Olsztyn). Z naszą drużyną zdobył srebrny medal mistrzostw Polski. Michał Kędzierski, kilka sezonów spędził grając w Cerrad Czarnych Radom i Effectorze Kielce, by na zakończone niedawno rozgrywki powrócić do naszego klubu. Dominik Depowski do Asseco Resovii dołączył w ubiegłym sezonie, a od jego połowy na zasadzie wypożyczenia grał w Espadonie Szczecin.

Paweł Rusek i Elviss Krastins  spędzili w naszym zespole miniony sezon. Rufi swoją karierę kontynuował będzie na parkietach PlusLigi.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za czas spędzony w Asseco Resovii, ich oddanie i walkę w barwach naszego klubu. Życzymy powodzenia w dalszej karierze!