Bez kategorii

Rezerwacja biletów na mecz play-off z Indykpolem AZS Olsztyn

Szanowni Państwo informujemy, że w poniedziałek – 16 kwietnia rozpocznie się rezerwacja biletów na spotkanie na drugi mecz fazy play-off pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i Indykpolem AZS Olsztyn. 

Mecz pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i Indykpolem AZS Olsztyn będzie drugim meczem fazy play-off. Pojedynek rozegrany zostanie w sobotę, 21 kwietnia w hali Podpromie, o godz. 14:45.  W poniedziałek, 16 kwietnia o godz. 20:00 rozpocznie się rezerwacja biletów na spotkanie w hali Podpromie i potrwa do 20 kwietnia do godz. 18:00. Odbiór biletów na naszej Wyspie w Galerii Rzeszów ruszy 17 kwietnia o godz. 10:00. Nieodebrane wejściówki trafią do sprzedaży w dniu meczu. Bilety na spotkanie będą w cenie 35 zł normalny i 25 zł ulgowy.

Informujemy, że karnety obowiązują na całą fazę play-off. 

W przypadku trzeciego meczu, który rozegrany zostanie w niedzielę, 22 kwietnia bilety do kupienia będą w kasie biletowej w hali Podpromie w dniu meczu.

Rezerwacja biletów na mecze Asseco Resovii Rzeszów odbywać się będzie, tak jak dotychczas. Po kliknięciu w Bilety zostaną Państwo przekierowani do systemu rezerwacji.

Szczegóły i regulamin rezerwacji biletów na mecze Asseco Resovii dostępne są tutaj.

 

WYSPA ASSECO RESOVIA – odbiór biletów

Galeria Rzeszów (poziom +3 nad food courtem)

Godziny otwarcia:

Pon-Sob 10:00 – 18:00

Niedziela 10:00 – 16:00

W dniu meczu Wyspa nieczynna

ul. Piłsudkiego 44

tel. 669 001 573

mail: wyspa@assecoresovia.pl