Bez kategorii

Chwała bohaterom! 100 lat niepodległości

W tym roku przypada setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Kluby PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet w tym wyjątkowym roku zapraszają na wydarzenia sportowe osoby, które walczyły lub walczą o naszą niepodległość i dzielnie ją bronią.

W najbliższą niedzielę o godz. 14:45 Asseco Resovia podejmie w hali Podpromie, Stocznie Szczecin. Niedzielny mecz będzie niezwykle ważny pod dwoma względami. Pierwszym – będzie to ostatni mecz fazy zasadniczej, i drugim – poczynania naszego zespołu będą tego dnia śledzić goście specjalni – żołnierze z Zarządu Wojewódzkiego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego.

“Chwała bohaterom! 100 lat niepodległości” to kampania, organizowana przez Polską Ligę Siatkówki, której celem jest uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, a także uhonorowanie i pogłębienie szacunku do polskich weteranów i żołnierzy, którzy na co dzień walczą o naszą Ojczyznę.

W niedzielę do hali Podpromie przybędą żołnierze z Zarządu Wojewódzkiego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Od zarządu klubu otrzymają kilka pamiątkowych upominków, aby pamiętali, że ich niebezpieczna służba dla Ojczyzny spotyka się z uznaniem Asseco Resovii, a także naszych kibiców.