Bez kategorii

Mecz Przyjaźni dla rzeszowian

Podczas niedzielnego meczu pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i Jastrzębskim Węglem rozegrany został Mecz Przyjaźni Klubów Kibica. Mały pojedynek odbył się pod patronatem naszego Sponsora Strategicznego, Firmy Handlopex.

W trakcie dziesięciominutowej przerwy rozegrany został historyczny mecz Klubów Kibica. Po dwóch setach spotkania pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i Jastrzębskiego Węgla na parkiet wybiegli kibice obydwu drużyn, by stoczyć walkę w pierwszym takim w Polsce meczu. Wygraną 5:3 na swoim koncie zanotowali zawodnicy Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej Resovia. Nagrody ufundowane zostały przez patrona tego wydarzenia, naszego Sponsora Strategicznego, Firmę Handlopex. Gratulujemy naszym Kibicom zwycięstwa i dziękujemy za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!