Bez kategorii

Dominik Depowski: Liczymy na doping naszych kibiców

W niedzielę w ramach 21. kolejki PlusLigi, Asseco Resovia Rzeszów podejmować będzie Jastrzębski Węgiel. Pojedynek rozpocznie się o godz. 14:45 i rozegrany zostanie w hali Podpromie. 

Asseco Resovia zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli z 13 zwycięstwami i 7 porażkami. Drużyna Jastrzębskiego Węgla ma na swoim koncie trzy punkty mniej. W pierwszej rundzie wygraną z Jastrzębia Zdroju wywieźli rzeszowianie, jednak o końcowym wyniku decydował tie-break. – Na pewno szkoda punktu straconego w Jastrzębiu. Mieliśmy szansę na zwycięstwo 3:0. Dwie partie układały się po naszej myśli i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Po powrocie z dziesięciominutowej przerwy straciliśmy nieco koncentracji, a w konsekwencji niewykorzystane szanse doprowadziły do piątej partii. Cieszy to, że ostatecznie potrafiliśmy się podnieść i zwyciężyć w piątej partii zapisując na swoim koncie dwa cenne punkty – skomentował pierwsze spotkanie obydwu drużyn przyjmujący, Dominik Depowski. Rzeszowianie mają na swoim koncie ważne wygrane – z Aluron Virtu Wartą Zawiercie, a także z GFC Ajaccio VB w ramach Pucharu CEV. – Każdy mecz, a także kolejne wygrane budują naszą pewność siebie. Zwycięstwa cieszą, tym bardziej, że powoli wchodzimy w decydującą fazę sezonu. Niedzielny mecz będzie za przysłowiowe “sześć punktów”. Wygrana pomoże nam odskoczyć Jastrzębianom na kilka “oczek”, przegrana z kolei zmniejszy ten dystans między nami – dodał zawodnik Asseco Resovii. – Koncentrujemy się na każdym kolejnym punkcie, secie i meczu. Nie możemy wybiegać za bardzo do przodu, bo może się to okazać dla nas zgubne. Liczymy na doping naszych kibiców, którzy są niezwykle ważnym ogniwem naszej drużyny. Ich doping niejednokrotnie poniósł nas do zwycięstwa. Wierzę, że i tym razem nasi fani dopiszą i dostarczymy im dużo radości podczas jutrzejszego spotkania z Jastrzębskim Węglem – zakończył Dominik Depowski.

Podczas niedzielnego meczu na kibiców naszej drużyny czeka kilka atrakcji. Po drugim secie rozegrany zostanie “Mecz przyjaźni Klubów Kibica” pod patronatem Firmy Handlopex – informacja na ten temat – klik. Kibice, którzy najmocniej dopingować będą drużynę otrzymają nagrody od naszego Sponsora, STS, więcej informacji tutaj.