Bez kategorii

Atrakcje od STS-u podczas meczu z PGE Skrą!

Nasz Sponsor Oficjalny, STS przygotował  kilka atrakcji dla naszych kibiców przed spotkaniem z PGE Skrą Bełchatów. Na wszystkich, którzy wezmą udział w zabawie czekają atrakcyjne nagrody. 

Przed meczem STS razem z Asseco Resovią zaprasza do zabawy i wspólnego kibicowania. Przy wejściu nr 1 na płycie boiska zlokalizowany zostanie punkt STS-u. W tym miejscu będą mieli Państwo szansę pokazania jak kibicujecie naszej drużynie i napisania swojego hasła kibicowskiego na specjalnych karteczkach. Każda osoba, która stanie przed obiektywem naszych fotografów otrzyma kartkę z autografami naszej drużyny, a także nagrodę niespodziankę od STS-u.

Wspólnie z naszym Sponsorem przygotowaliśmy jeszcze jedną atrakcję. Wśród kibiców, którzy na niedzielnym meczu pojawią się w barwach klubowych i będą nam mocno kibicować hostessy STS-u oraz Wilk Soviak wybiorą 6 osób, które wezmą udział w konkursie. Po drugim secie na parkiecie rozegrany zostanie turniej w parach. Para, która najdłużej będzie odbijać piłkę otrzyma dwie podwójne wejściówki na kolejną rundę Pucharu CEV, pozostali uczestnicy otrzymają pojedyncze zaproszenia oraz nagrody ufundowane przes STS!

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Stwórzmy razem niesamowitą atmosferę!