Bez kategorii

Zapowiedź meczu z Vojvodiną NS Seme Novi Sad

31 stycznia o godz. 18:00 w rewanżowym spotkaniu Pucharu CEV, zawodnicy Asseco Resovii podejmować będą Vojvodinę NS Seme Novi Sad. W pierwszym meczu obu zespołów zwycięstwo 3:1 odnieśli podopieczni trenera Andrzeja Kowala.

Asseco Resovia Rzeszów w pierwszym meczu w czterech setach pokonała drużynę z Nowego Sadu. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala jedynie w trzecim secie mieli chwilę zawahania, a w pozostałych setach wyraźnie dominowali nad rywalami. – W spotkaniu z Vojvodiną wykonaliśmy swoje zadanie i wygraliśmy 3:1. W tym pojedynku było dużo walki, tym bardziej cieszymy się ze zwycięstwa z bardzo walecznymi zawodnikami z Serbii. Było to z pewnością bardzo ciekawe spotkanie z punktu szkoleniowego. Jesteśmy zadowoleni ze swojej gry, jak i z tego że wygraliśmy. Mamy spokojne głowy, ponieważ do awansu brakuje nam dwóch wygranych setów. Nie będzie to jednak nasz cel, chcemy wygrać całe spotkanie i pewnie awansować do ćwierćfinału – ocenił Marcin Możdżonek.

W miniony piątek rzeszowianie rozegrali wewnętrzny sparing, który miał na celu utrzymanie rytmu meczowego, a także podniesienie umiejętności rzeszowskich zawodników. – W piątek rozegraliśmy wewnętrzny sparing naszej drużyny przy udziale publiczności. Dzięki niemu nie wypadliśmy z rytmu meczowego, co z pewnością pomoże nam w środowym meczu. Teraz przed nami ważny mecz z Vojvodiną NS Seme Novi Sad i na nim się skupiamy – powiedział Michał Kędzierski. Rzeszowianie w środę o godz. 18:00 w hali Podpromie podejmować będą Vojvodinę NS Semi Novi Sad. Zwycięstwo z serbską ekipą da gospodarzom przepustkę do kolejnej rundy Pucharu CEV.W pierwszym meczu z serbskim zespołem mieliśmy małe problemy w jednym secie. Rywale nie tylko zniwelowali straty, ale również wygrali partię. Teraz mamy nadzieję, wygrać pewnie 3:0 i awansować do kolejnej rundy – zakończył rozgrywający Asseco Resovii.