Bez kategorii

Zapraszamy na ostatni mecz w 2017 roku w hali Podpromie!

Zespół Asseco Resovii Rzeszów w sobotnie popołudnie po raz ostatni w 2017 roku wybiegnie na parkiet w ligowym pojedynku. Po drugiej stronie siatki stanie drużyna MKS Będzin. Pojedynek rozpocznie się o godz. 17:00. 

Podopieczni Andrzeja Kowala w 14. kolejce PlusLigi podejmować będą drużynę MKS Będzin. Zespół prowadzony przez Stelio DeRocco ma na koncie 12 punktów i plasuje się na 13. pozycji w tabeli. – Będziemy bardzo chcieli odnieść kolejne zwycięstwo tutaj, w naszej hali, dla naszych kibiców, którzy na to zasługują. Wygrana przed świętami pomoże nam utrzymać bezpieczną 6. pozycję, tak ważną w kontekście eliminacji do rozgrywek Pucharu Polski. Będzie to mecz o dużej wadze, a my na parkiet wybiegniemy mocno zmotywowani. Te kilka dni odpoczynku, pozwoliły nam się przygotować zarówno fizycznie, jak i taktycznie. Jesteśmy dobrej myśli – powiedział Aleksander Śliwka. Będzinianie w ostatnim ligowym pojedynku niespodziewanie w pięciu setach pokonali Jastrzębski Węgiel. – My też wygraliśmy z zespołem Jastrzęsbkiego Węgla kilka kolejek wcześniej. Podchodzimy do każdego przeciwnika z respektem, ale znamy swoją siłę i jesteśmy pewni siebie. Jestem pewien, że jesteśmy w stanie wygrać ten mecz – dodał rzeszowiski przyjmujący.

Zawodnicy Asseco Resovii na rozgrzewkę przed meczem Pucharu CEV z Perungan Pojat Rovaniemi wybiegli w specjalnie stworzonych razem ze Stowarzyszeniem Sympatyków Piłki Siatkowej “Resovia” koszulkach. W tych samych koszulkach cały mecz kibicował rzeszowianom Klub Kibica, jak tą akcję ocenia Aleksander Śliwka? – Bardzo sympatyczna akcja. Myślę, że możemy te koszulki przywdziewać częściej, jeśli będzie taka okazja, czy to na meczach domowych czy wyjazdowych. Klub Kibica jest nierozłączną częścią Klubu Asseco Resovia, bardzo ważną częścią. Takie promowanie Stowarzyszenia według mnie jest świetnym pomysłem. Cała Polska powinna wiedzieć jakich mamy wspaniałych kibiców w Rzeszowie – zakończył zawodnik Asseco Resovii Rzeszów.

Zapraszamy na ostatni ligowy pojedynek w hali Podpromie, który rozpocznie się o godz. 17:00. Asseco Resovia Rzeszów zmierzy się z MKS-em Będzin.