Bez kategorii

Przed nami rewanżowy pojedynek z Team Lakkapää

Asseco Resovia Rzeszów w ramach Pucharu CEV we wtorkowy wieczór zmierzy się z drużyną Perungan Pojat Rovaniemi. Będzie to rewanżowe spotkanie obydwu zespołów. 

Po kilku latach występów w Lidze Mistrzów, Asseco Resovia Rzeszów rywalizuje w Pucharze CEV. Pierwszym przeciwnikiem podopiecznych Andrzeja Kowala jest zespół Perungan Pojat Rovaniemi. Zespoły 7 grudnia zmierzyły się w stolicy Świętego Mikołaja, Rovaniemi. W mocno okrojonym składzie to tego pojedynku przystąpili rzeszowianie. Mimo problemów zdrowotnych siatkarze Asseco Resovii zapisali na swoim koncie pewnie zwycięstwo 3:0. Najlepszymi zawodnikami pojedynku byli Aleksander Śliwka i Jakub Jarosz, którzy poprowadzili rzeszowian do zwycięstwa.

Rewanżowy pojedynek rozegrany zostanie w Rzeszowie, we wtorek 19 grudnia o godz. 20:30. – Zwycięstwo 3:0 w pierwszym spotkaniu z zespołem Rovaniemi nie może uśpić naszej czujności. Przed nami bardzo ważny mecz. Nawet przez moment nie możemy lekceważyć przeciwników, bo każde zawahanie może się obrócić przeciwko nam. Musimy od pierwszej piłki utrzymywać koncentrację, bo tylko to da nam zwcięstwo. Liczymy na wygraną i awans do kolejnej rundy Pucharu CEV – powiedział Mateusz Masłowski i dodał. – Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na wtorkowy mecz, żeby swoim wsparciem pomogli nam odnieść to cenne zwycięstwo.