Bez kategorii

Nasz Sponsor: KEEZA

W dniu dzisiejszym prezentujemy Wam naszego Sponsora Technicznego, Firmę KEEZA. W odzieży tej marki nasi zawodnicy występują od 2016 roku. 

Nazwa Firmy: KEEZA

Tytuł: Sponsor Techniczny

Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na placu gry, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), logo na ściance umieszczanej w mixed zone, informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na temebimie w trakcie spotkań, logo na karnetach, biletach i na stronie internetowej Klubu.

Długość współpracy: od 2016 r.

Wartość medialna 2016/17:  2 800 577 zł

O firmie: Firma TOMADEX, istniejąca od 2004 roku, jest obecnie jednym z największych producentów pamiątek sportowych na terenie Unii Europejskiej. Sztandarowe produkty polskiej firmy takie jak: szaliki (dziane, dziane HD, tkane HD, metodą sublimacji), czapki, proporczyki, poduszki oraz koszulki z sitodrukiem dotarły już do największych klubów w Europie. Od dwóch lat, partner techniczny Asseco Resovii Rzeszów, jest właścicielem oraz producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy. Odzież marki KEEZA jest oficjalnym sprzętem meczowym, treningowym oraz rekreacyjnym naszej drużyny.TOMADEX ma do dyspozycji nowoczesny park maszynowy, na który składa się: hafciarnia, dziewiarnia, drukarnia oraz szwalnia.