Bez kategorii

Nasz Sponsor: PBS Bank

Podkarpacki Bank Spóldzielczy nieprzerwanie od 2008 roku wspiera drużynę Asseco Resovii Rzeszów. Nieustający rozwój sprawia, że PBS ma już ponad 100 placówek zlokalizowanych na terenie Polski. 

Nazwa Firmy: PBS Bank

Tytuł: Sponsor Oficjalny

Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na placu gry, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na temebimie w trakcie spotkań, logo na karnetach, biletach i na stronie internetowej Klubu.

Zrealizowane działania promocyjne: akcje promocyjne dla kibiców Klubu, świąteczna akcja “Gwiazdy dla Podkarpacia” z udziałem zawodnika Asów, wspólne konferencje prasowe, grafiki na SM PBS Banku z wykorzystaniem znaków graficznych Klubu.

Długość współpracy: od 2008 r.

Wartość medialna 2016/17: 1 958 866 zł

O firmie:  Historia banku sięga roku 1871 roku, wówczas powstało Powiatowe Towarzystwo Zaliczkowe w Sanoku na mocy ustawy o spóldzielniach. Jest to jedna z najstarszych instytucji tego typu w Polsce. Obecnie bank występuje pod nazwą Podkarpacki Bank Spółdzielczy i posiada około stu placówek zlokalizowanych na terenie kraju. Jest to  uniwersalna i nowoczesna instytucja finansowa, należąca do czołówki polskich banków spóldzielczych, od lat wspierająca sport na Podkarpaciu.