Bez kategorii

Nasz Sponsor: Hotel Arłamów

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszego Sponsora Oficjalnego – Hotel Arłamów. Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu Hotel położony w niezwykle urokliwym miejscu nadal będzie wspierał naszą drużynę. 

Nazwa Firmy: Hotel Arłamów

Tytuł: Sponsor Oficjalny

Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na placu gry, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), logo na ściance prasowej, informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na telebimie w trakcie spotkań, logo na karnetach, biletach i na stronie internetowej Klubu.

Zrealizowane działania promocyjne: zdjęcia promocyjne z udziałem siatkarzy Asseco Resovii, film promujący Hotel Arłamów, wizerunek Hotelu na koszulkach libero, przygotowania zespołu w Hotelu Arłamów do najważniejszych części sezonu.

Długość współpracy: od 2016 r.

Wartość medialna 2016/17: 546 059 zł

O firmie:  Czterogwiazdkowy Hotel Arłamów to luksusowy, niezwykle wszechstronny i kompleksowy obiekt o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym. Hotel **** ARŁAMÓW to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt w górach, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym, wyposażony ponadto w nowoczesną i na najwyższym poziomie strefę SPA & Wellness. Hotel **** ARŁAMÓW posiada 213 pokoi idealnych na noclegi w górach,