Bez kategorii

Nasz Sponsor: Firma Handlowa BOZ

W czwartkowe przedpołudnie prezentujemy Firmę Handlową BOZ, która wspiera nas od 2010 roku. Jest jedną z największych firm w naszym regionie specjalizująca się m.in. w sprzedaży materiałów budlanych i wykończeniowych. 

Nazwa Firmy: Firma Handlowa BOZ S.A.

Tytuł: Sponsor Oficjalny

Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na placu gry, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na temebimie w trakcie spotkań, logo na karnetach, biletach i na stronie internetowej Klubu.

Zrealizowane działania promocyjne: akcje promocyjne dla kibiców Klubu, billboardy z siatkarzami Klubu, grafiki na SM Firmy BOZ z wykorzystaniem znaków graficznych Klubu, spoty reklamowe z zawodnikami Asseco Resovii, zdjęcia promocyjne produktów Firmy.

Długość współpracy: od 2010 r.

Wartość medialna 2016/17: 2 100 174 zł

O firmie:  Firma Handlowa „BOZ” S.A. jest jedną z największych w Rejonie Polski Południowo -Wschodniej firm, specjalizujących się w handlu materiałami budowlanymi, artykułami wykończeniowymi oraz armaturą i ceramiką łazienkową. Dzięki połączeniu wiedzy i talentu pracowników oraz wieloletnim doskonałym relacjom z najlepszymi dostawcami na całym świecie BOZ od lat poszerza zakres swojej działalności, udostępniając swoim Klientom szczegółową wiedzę i pełne spektrum artykułów budowlanych i wykończeniowych.