Bez kategorii

Nasz Sponsor: DAKAR TOYOTA

Od kilku sezonów naszych siatkarzy można spotkać w samochodach marki Toyota. Salon Toyota Dakar od sezonu 2014/15 jest Sponsorem Technicznym naszego Klubu. 

Nazwa Firmy: DAKAR TOYOTA

Tytuł: Sponsor Techniczny

Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na placu gry, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na telebimie w trakcie spotkań, logo na karnetach, biletach i na stronie internetowej Klubu.

Zrealizowane działania promocyjne: dni otwarte DAKAR TOYOTY z udziałem siatkarzy Asseco Resovii, filmy i zdjęcia promocyjne z przekazania siatkarzom samochodów marki TOYOTA, konkursy z nagrodami podczas meczów, prezentacja nowego modelu TOYOTY podczas spotkania Asseco Resovii.

Długość współpracy: od 2014 r.

Wartość medialna 2016/17: 586 809 zł

O firmie:  TOYOTA Motor Poland jest częścią Toyota Motor Corporation, jednego z trzech największych koncernów motoryzacyjnych świata. Samochody Toyota mają od lat tradycyjnie wysoką jakość i cieszą się dużą popularnością w Europie. W Polsce Toyota od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. Jako pierwsza firma o globalnym zasięgu wprowadziła do szerokiego obrotu samochody hybrydowe z napędem spalinowo-elektrycznym, charakteryzujące się czystością spalin i przyjazne dla naszej planety.