Bez kategorii

Nasz Sponsor: BDS Instal

Drugi tydzień października kończymy przedstawiając naszego Oficjalnego Sponsora, Firmę BDS Instal, która wspiera nas od 2010 roku. Rzeszowska firma zajmuje się kompleksową obsług klientów w zakresie wszelkiego typu instalacji wewnętrznych. 

Nazwa Firmy: BDS Instal

Tytuł: Sponsor Oficjalny

Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na placu gry, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na temebimie w trakcie spotkań, logo na karnetach, biletach i na stronie internetowej Klubu.

Zrealizowane działania promocyjne: zdjęcia reklamowe drużyny z logotypami Firmy.

Długość współpracy: od 2010 r.

Wartość medialna 2016/17: 2 856 064 zł

O firmie:  Firma BDS INSTAL Sp. z o.o. Sp. K. zajmuje się kompleksową obsług klientów począwszy od doradztwa technicznego poprzez projektowanie do realizacji robót budowlanych w zakresie: instalacji sanitarnych – wod.-kan., c.o., gazowych, sieci zewnętrznych wod.-kan., gazowych, sieci cieplnych, instalacji przemysłowych i technologicznych, ogrzewnictwa w tym: kotłownie i węzły cieplne, chłodnictwa, izolacji termicznych, wentylacji i klimatyzacji, odpylania.