Bez kategorii

Nasz Sponsor: LANCERTO

W środowe popołudnie prezentujemy Państwu naszego Sponsora Technicznego – Firmę LANCERTO. Od 2011 roku Firma zapewnia oficjalne stroje zawodnikom i sztabowi szkoleniowemu. 

Nazwa Firmy: LANCERTO

Tytuł: Sponsor Techniczny

Zakres współpracy: logo na sprzęcie rekreacyjnym, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), logo na ściance prasowej, informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na telebimie w trakcie spotkań, logo na karnetach, biletach i na stronie internetowej Klubu.

Zrealizowane działania promocyjne: filmy i zdjęcia promocyjne z udziałem siatkarzy i sztabu szkoleniowego Asseco Resovii, konkursy z nagrodami dla kibiców Klubu, relacje filmowe i zdjęciowe z wizyt siatkarzy w sklepie Lancerto w Galerii Rzeszów, witryna z koszulkami i piłkami z autografami drużyny w sklepie Lancerto, oficjalne stroje dla zawodników i sztabu szkoleniowego podczas spotkań i meczów.

Długość współpracy: od 2011 r.

Wartość medialna 2016/17: 914 420 zł

O firmie: Firma Lancerto specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży męskiej, w ofercie marki znajdują się garnitury, marynarki, koszule i krawaty. Kolekcje Lancerto powstają z myślą o mężczyznach świadomych roli wizerunku w życiu zawodowym i prywatnym. Garnitury marki powstają w Łańcucie – w jednym z najlepszych zakładów odzieżowych na świecie pod względem jakości i technologii. Lancerto dysponuje z ogólnopolską siecią sprzedaży z lokalizacjami w prestiżowych galeriach największych polskich