Bez kategorii

Nasz Sponsor: KRUSZGEO

Nowy tydzień rozpoczynamy prezentując Sponsora Oficjalnego, KRUSZGEO SA. Rzeszowska Firma wspiera nas od 2012 roku. 

Nazwa Firmy: KRUSZGEO SA

Tytuł: Sponsor Oficjalny

Zakres współpracy: banery na koronie hali, informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na telebimie w trakcie spotkań, logo na karnetach, biletach i na stronie internetowej Klubu.

Zrealizowane działania promocyjne: koszulki dla pracowników Klubowe dla pracowników z logiem Firmy, wyjazdy organizowane przez KRUSZGEO dla pracowników na mecze Asseco Resovii.

Długość współpracy: od 2012 r.

Wartość medialna 2016/17: 165 114 zł

O firmie: Przedsiębiorsto Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA to największy producent w południowo-wschodniej Polsce wysokiej jakości kruszyw budowlanych. Firma działa na rynku już 55 lat. Obecnie wydobycie kruszyw prowadzi 26 Zakładów Eksploatacji Kruszywa które rozmieszczone są w dwóch województwach podkarpackim i małopolskim. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest: wydobycie i przeróbka kruszyw budowlanycha-mineralnych, naturalnych i łamanych; produkcja betonu; produkcja zapraw budowlanych; świadczenie usług: geologicznych, geotechnicznych, hydrogeologicznych, laboratoryjnych, transportowo – sprzętowych, remontowo-mechanicznych, prowadzenie działalności handlowej. Powyższą działalność przedsiębiorstwo prowadzi w 26 zakładach produkcyjnych i 4 zakładach usługowych na terenie 2 województw: podkarpackiego i małopolskiego.