Bez kategorii

Nasz Sponsor: INGLOT

Nowy tydzień rozpoczynamy przedstawiając Państwu Markę INGLOT. Firma pochodząca z Przemyśla włącza się w różnego rodzaju akcje promocyjne z naszym Klubem. INGLOT wspiera nas od 2012 roku. 

Nazwa Firmy: INGLOT

Tytuł: Sponsor Oficjalny

Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na placu gry, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), logo na ściance prasowej, informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na telebimie w trakcie spotkań, logo na karnetach, biletach i na stronie internetowej Klubu.

Zrealizowane działania promocyjne: upominki od marki INGLOT dla fanek Asseco Resovii, konkursy z nagrodami dla kibiców Klubu, filmy promujące Markę Inglot i Klub Asseco Resovia, zdjęcia promocyjne.

Długość współpracy: od 2012 r.

Wartość medialna 2016/17: 3 102 695 zł

O firmie:  Mapa INGLOT pokazuje ponad 500 salonów i stoisk własnych w centrach handlowych na całym świecie. Licząca ponad dwa tysiące produktów kolekcja kosmetyków do makijażu i pielęgnacji paznokci dostępna jest w 53 krajach na wszystkich kontynentach. Na wyjątkowość marki INGLOT składa się wiele czynników, ale dla klientek najważniejsze jest zestawienie najwyższej jakości produktów z przystępną ceną. Doceniana jest też różnorodność kosmetyków i unikalnie szeroka gama kolorów.