Bez kategorii

Nasz Sponsor: Greinplast

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszego najwierniejszego sponsora. Firma Greinplast wspiera rzeszowską siatkówkę od początku swojej działalności, czyli od roku 2008. 

Nazwa Firmy: Greinplast Sp. z o.o.

Tytuł: Sponsor Oficjalny

Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na placu gry, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na temebimie w trakcie spotkań, logo na karnetach, biletach i na stronie internetowej Klubu.

Zrealizowane działania promocyjne: grafiki okolicznościowe na SM Firmy Greinplast z wykorzystaniem znaków graficznych Klubu, zdjęcia reklamowe drużyny z logotypami Firmy, wspólne zaproszenia na mecze Ligi Mistrzów, pikniki rodzinne Firmy Greinplast z udziałem zawodników Asseco Resovii, akcje billboardowe, sesje zdjęciowe zawodników z produktami Firmy Greinplast.

Długość współpracy: od 2008 r.

Wartość medialna 2016/17: 3 570 785 zł

O firmie:  Greinplast Sp z o.o. to producent uznanych i docenianych produktów chemii budowlanej na polskim rynku. W asortymencie firmy znaudje się ponad 140 produktów w tym: systemy ociepleń, tynki, farby, kleje itp. Spółka funkcjonuje jako firma rodzinna i działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał, a ciągły rozwój, dynamiczny rozwój jest jednym z wielu atutów firmy Greniplast.