Bez kategorii

Przed nami pojedynek z Treflem Gdańsk

W ramach 7. kolejki PlusLigi zespół Asseco Resovii Rzeszów w hali Podpromie podejmować będzie drużynę Trefla Gdańsk.

Sobotnie spotkanie, które rozpocznie się o godz. 17:00 będzie starciem sąsiadujących w tabeli drużyn. Obydwa zespoły do tego pojedynku przystąpią w dobrych nastrojach, po tym jak w poprzedniej kolejce zapisali na swoim koncie cenne zwycięstwa. – Cieszymy się, z wygranej w Jastrzębiu po bardzo ciężkiej walce. Przez pierwsze dwa sety wychodziło nam niemal wszystko, jednak ta dziesięciominutowa przerwa wybiła nas z rytmu, za to gospodarze powrócili na parkiet z nową energią. Ciesz to, że tego piątego seta rozpoczęliśmy z wiarą w zwycięstwo i od początku kontrolowaliśmy jego przebieg. Przed nami kolejny ciężki pojedynek. Tym razem rywalizować będziemy z Treflem Gdańsk. Z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie, ale liczymy na doping naszych kibiców. Mam nadzieje, ze zapiszemy na swoim koncie kolejną wygraną, po dobrze przepracowanym tygodniu – powiedział nasz środkowy, Bartłomiej Lemański i dodał.
Która z drużyn podtrzyma dobrą passę i już w niedziele, będzie cieszyć się z kolejnej wygranej? Zapraszamy do hali Podpromie, w sobotę o godzi. 17:00 na mecz Asseco Resovia Rzeszów kontra Trefl Gdańsk.