Bez kategorii

Komunikat dotyczący dojazdu do hali na mecz z ZAKSĄ

W związku z organizowanym w sobotę (7 października) Biegiem na Piątkę utrudniony będzie dojazd do hali Podpromie przed meczem z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Kibiców prosimy o dokładne zapoznanie się z trasą biegu i mapą dojazdu. 

BIEG NA PIĄTKĘ oraz mecz Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Hala Podpromie)

W sobotę (7.10.) odbędzie się „Bieg na Piątkę” (5 km) oraz biegi młodzieżowe. Biegi młodzieżowe, rozpoczną się o godzinie 9:30 startem spod galerii Millenium Hall. Odbywać się będą na ul. Kopisto. O godzinie 12. na trasę wybiegną zawodnicy „Biegu na Piątkę”. Trasa biegu wytyczona została ulicami: start pod Millenium Hall dalej Al. Majora Wacława Kopisto, Trasa Zamkowa, ul. Kilara, ul. Podpromie, ul. Lenartowicza, ul. J. K. Chodkiewicza, ul. Hetmańska do ul. Wincentego Pola – Bulwary nad Wisłokiem, ul. Bulwarowa, Bulwary nad Wisłokiem, ul. Podpromie, ul. Kilara, Trasa Zamkowa, meta przy centrum Millenium Hall.

Ulice wyszczególnione pogrubionym drukiem zamknięte zostaną w całości. Pozostałymi ulicami bieg będzie się odbywał jednym wyznaczonym pasem ruchu, oddzielonym barierkami i taśmami zabezpieczającymi.

Wcześniej od 9:20 – 11:30 odbędą się biegi młodzieżowe. Al. Kopisto od godz. 6.00 w obu kierunkach będzie zamknięta.

Od godz. 11:30 zamknięta będzie cała pętla Biegu na piątkę, przy jednoczesnym odblokowaniu al. Kopisto od strony siedziby Uniwersytetu Rzeszowskiego i Telewizji Rzeszów. Możliwy będzie przejazd od al. T. Rejtana przez al. Kopisto, Most Zamkowy, za Mostem w prawo. Z ul. W. Kilara można przejechać na parking dwupoziomowy oraz na parking przy ul. Podpromie.

Godz. 12:00 start Biegu na piątkę

Przewidywany koniec biegu ok godz. 13.00

O godz. 13:00 początek meczu Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

W związku z utrudnieniami w ruchu spowodowanymi biegami, proponujemy aby kibice kierowali się na parking przy Podpromiu następującymi ulicami:

  1. Rejtana, Kopisto, most Zamkowy, Kilara (w prawo), parking dwupoziomowy);
  2. Z północnej strony miasta: Piłsudskiego, Targowa, Szopena, Kilara (wjazd w lewo na parking dwupoziomowy).

Parking dla autobusów z kibicami będzie się znajdował na ul. Szopena (wjazd od strony Filharmonii w kierunku Zamku). Po zakończeniu meczu wszystkie ulice będą już otwarte.