Bez kategorii

Hotel Arłamów nadal będzie wspierać Asseco Resovię

Z przyjemnością informujemy o przedłużeniu umowy z Hotelem Arłamów. Czterogwiazdkowy, wszechstronny i kompleksowy obiekt w sezonie 2017/18 ponownie został Oficjalnym Sponsorem naszej drużyny. 

– Hotel Arłamów jest najodpowiedniejszym miejscem dla ekip sportowych, które chcą się jak najlepiej psze cele, czego dowodem są pobyty w nim reprezentacji Polski oraz czołowych klubów. Bardzo się cieszymy, że nasza współpraca z takim ośrodkiem będzie nadal kontynuowana. Kilkukrotnie korzystaliśmy z oferty Hotelu Arłamów, gdzie w świetnych warunkach trenowaliśmy do najważniejszych spotkań w sezonie. Nie możemy się już doczekać, kiedy po raz kolejny będziemy mieli okazję ponownie pojawić się w Hotelu Arłamów i po raz kolejny zagościć w hali sportowej obiektu. Wszystkim gorąco polecam Hotel Arłamów, który jest świetną wizytówką Podkarpacia, ale także doskonałym miejscem do odpoczynku – dodał Bartosz Górski, Prezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów.

– Jeste będziemy współpacować z tak utytułowaną drużyną jaką jest Asseco Resovia – zespołem pełnym ambicji i ducha walki, a co najważniejsze – drużyną, która jest wizytówką Podparpacia – powiedział Prezes Zarządu Hotelu Arłamów, Antoni Kubicki.