Bez kategorii

E.Leclerc Rzeszów sponsorem Asseco Resovii

Miło nam poinformować, że do grona naszych Sponsorów Oficjalnych dołączył E.Leclerc Rzeszów. Umowa będzie obowiązywała przez najbliższe trzy lata. 
W ramach nawiązanej współpracy, E.Leclerc zyskał status oficjalnego sponsora klubu. Umowa między partnerami została podpisana 26 października 2017 i obejmuje okres 3 lat. Główną motywacją E.Leclerc w Rzeszowie do podjęcia decyzji o wsparciu Resovii, była chęć jeszcze większego zaangażowania się w życie miasta. – Jesteśmy na mapie Rzeszowa już od 16 lat. Zależy nam nie tylko na tym, żeby Rzeszowianie robili u nas zakupy, ale chcemy również włączać się w ważne lokalne inicjatywy. Jesteśmy mocno związani z miastem i jego otoczeniem, od dawna współpracujemy z regionalnymi producentami i wspieramy tym samym lokalną gospodarkę. Podkarpacie to piękny region o ogromnym potencjale biznesowym, rolniczym, turystycznym. Dlatego cieszymy się ze współpracy z tak utytułowanym klubem i dumą Rzeszowa. Siatkówka to rodzinny sport, podobny charakter ma nasz hipermarket – mówi Denis Louis, prezes E.Leclerc w Rzeszowie.
Prezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów, Bartosz Górski entuzjastycznie wypowiada się o podpisaniu kilkuletniej umowy z lokalnym partnerem. – Bardzo się cieszymy, że tak znana i uznana marka, jaką jest E.Leclerc Rzeszów będzie nas od tego sezonu wspierać. 16 lat istnienia hipermarketu na rzeszowskim rynku sprawia, że jest on mocno związany z miastem i regionem. Nasze działania nie będą się koncentrować jedynie na meczach Asseco Resovii, ale również w sklepie i podczas różnych wydarzeń organizowanych przez E.Leclerc. Nowa umowa obowiązywała będzie przez trzy najbliższe sezony. Dziękujemy bardzo za zaufanie na tak długi okres, tym bardziej, że takie umowy w sporcie są wyjątkowe.
Rzeszowski hipermarket cieszy się dobrą renomą w regionie i ma długą historię. Sklep przy Al. Tadeusza Rejtana 69 został otwarty 23 maja 2001 roku jako dziewiąty hipermarket tej grupy w Polsce, będąc jednocześnie pierwszym sklepem wielkopowierzchniowym, który powstał na terenie Podkarpacia. W ramach umowy, emblematy E.Leclerc Rzeszów pojawią się na spodenkach męskiej drużyny Asseco Resovii. Zostanie podjętych także wiele innych wspólnych inicjatyw, które zostaną zakomunikowane w dalszym terminie.