Bez kategorii

Zapraszamy na mecz pokazowy z francuskim Tours Volley-Ball

Podobnie jak w latach poprzednich, zapraszamy kibiców Asseco Resovii Rzeszów na “sportową” prezentację naszej drużyny, czyli tradycyjny przedsezonowy mecz pokazowy. W tym roku naszym przeciwnikiem będzie zwycięzca Pucharu CEV 2017 – Tours Volley-Ball.

Tours VB to wielokrotny medalista Mistrzostw i Pucharu Francji oraz regularny uczestnik siatkarskich europejskich pucharów. Zdobywcy Pucharu CEV mają w swoich szeregach jednego z najlepszych libero wszechczasów, Huberta Henno oraz dobrze znanego w Polsce, hiszpańskiego rozgrywającego Guillermo Hernana, który grał w PlusLidze w latach 2011-2013 w AZS Olsztyn.

Serdecznie zapraszamy na ten mecz w sobotę, 23 września o godz. 17:00. Wstęp wolny na ten mecz, obowiązuje wszystkich posiadaczy karnetów. Rezerwacja biletów, na stronie klubu w zakładce Strefa Kibica, ruszy we wtorek 19.09 o godz. 18:00. Cena biletu to jedyne 10 zł.

Zachęcamy również grupy zorganizowane do rezerwacji biletów. Zgłoszenia drogą mailową prosimy przesyłać na adres – wyspa@assecoresovia.pl.

 

Asseco Resovia Rzeszów – Tours Volley-Ball

23 września 2017, godz. 17:00