Bez kategorii

Nasz Sponsor: STS Zakłady Bukmacherskie

Miło nam zaprezentować naszego kolejnego Sponsora. Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć sylwetkę Firmy STS Zakłady Bukmacherskie, naszego Oficjalnego Sponsora. 

Nazwa Firmy: STS Zakłady Bukmacherskie

Tytuł: Sponsor Oficjalny

Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na placu gry, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na temebimie w trakcie spotkań, logo na biletach, autokarze i na stronie internetowej Klubu.

Zrealizowane działania promocyjne: wspólna konferencja STS-u i Asseco Resovii, akcja bicia rekordu głośności dopingu razem z kibicami Asseco Resovii Rzeszów, logo oraz oficjalny zwiastum w Asseco Resovia TV, grafiki obrazujące wynik meczu, a takze MVP spotkania (materiały promocyjne na oficjalnych SM Klubu), akcja promocyjna z nagrodamy podczas spotkania z drużyną ZAKS-yKędzierzyn-Koźle.

Długość współpracy: od 2017r.

Wartość medialna 2016/17: 2 651 231 zł

O firmie: STS jest obecnie największą fimą bukmacherską w Polsc, która od lat wspiera rodzimy sport. Firma przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Spółka powstała w roku 1997 i nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii. Firma jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce noznej, a takze oficjalnym bukmacherem m.in. Korony Kielce i Asseco Resovii Rzeszów. Z inicjatywy STS powstała równiez fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.