Bez kategorii

Nasz Sponsor: Firma Handlopex

W piątkowe przedpołudnie przedstawiamu Państwu naszego drugiego Sponsora Strategicznego – Firmę Handlopex S.A. Rzeszowska spółka wspiera naszą drużynę od 2008 roku.

Nazwa firmy: Handlopex

Tytuł: Sponsor Strategiczny

Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na placu gry, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), logo na ściance prasowej, informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na telebimie w trakcie spotkań, logo na biletach, karnetach i stronie internetowej Klubu.

Zrealizowane działania promocyjne: zdjęcia promocyjne zawodników Asseco Resovii z pracownikami Firmy Handlopex, udział w konferencji prasowej podczas prezentacji nowych siatkarzy, koszulki z logo firmy dla pracowników i kontrahentów, kalendarze z wykorzystaniem wizerunku zawodników.

Długość współpracy: od 2008 r.

Wartość medialna 2016/17: 3 823 892 zł

O firmie: Oficjalna data rozpoczęcia działalności Handlopex S.A. datowana jest na rok 1991. Firma zajmuje się dystrybucją wszelkiego rodzaju ogumienia. Od początku istnienia w branży dynamicznie się rozwija i systematycznie poszerza swoją ofertę, a także podnosi jakość usług. Sieć dystrybucji Handlopexu to obecnie 17 filii, zlokalizowanych na terytorium Polski. Handlopex zajmuje się sprzedażą opon osobowych, dostawczych,  terenowych oraz opony ciężarowe, przemysłowe i rolnicze oraz felgi stalowe ciężarowe. Dewizą Handlopexu jest hasło – OPONY NA KAŻDE KOŁO. Realizujemy również program dla serwisów.   Wiodącymi markami w firmy są Matador oraz Paxaro z grupy Continental.