Bez kategorii

Nasz Sponsor: XERREX

Firma Xerrex Sp. z o.o. nieprzerwanie od 2008 roku wspiera drużynę Asseco Resovii Rzeszów. Nieustający rozwój sprawia, ze Firma jest liderem w zakresie zarządzania dokumentami, druku produkcyjnego oraz usług IT. 

Nazwa Firmy: XERREX Sp. z o.o.

Tytuł: Sponsor Oficjalny

Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na placu gry, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na temebimie w trakcie spotkań, logo na karnetach, biletach i na stronie internetowej Klubu.

Długość współpracy: od 2008 r.

Wartość medialna 2016/17: 3 099 191 zł

O firmie:  XERREX Sp. z o.o. jest niekwestionowanym liderem w zakresie rozwiązań zarządzania dokumentami, druku produkcyjnego, drukarek laserowych, kserokopiarek oraz usług IT. Firma na rynku działa nieprzerwanie od 1987r. Rzeszowska firma opróz usług serwisowych oferuje również rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, poufności, archiwizacji dokumentów oraz rozwiązania kontroli kosztów i zarządzania parkiem urządeń. XERREX dostrzegając zmieniające się potrzeby rynku wprowadza nowatorskie rozwiązania usprawniające urządzenia, kontrolę oraz szybki i łatwy dostęp do informacji dokumentów.