Bez kategorii

Nasz Sponsor: Leżajsk

We wtorkowe popołudnie prezentujemy Państwu naszego Sponsora Ofijalnego Firmę Leżajsk. Marka piwowarska jest jednym z naszych najwierniejszych sponsorów. 

Nazwa Firmy: Leżajsk

Tytuł: Sponsor Oficjalny

Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na placu gry, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na temebimie w trakcie spotkań, logo na karnetach, biletach i na stronie internetowej Klubu.

Zrealizowane działania promocyjne: wspólna organizacja meczu sparingowego przed sezonem w Leżajsku, butelka i puszka z herbem Klubu, kampanie billboardowe – “Łączy nas Podkarpacie” oraz “Dumny sponsor Mistrzów”.

Długość współpracy: od 2007 r.

Wartość medialna 2016/17: 3 707 461 zł

O firmie: Leżajscy browarnicy przywilej warzenia piwa otrzymali z rąk Zygmunta I Starego w roku 1525. Od tego czasu piwo w Leżajsku warzone jest niemal nieprzerwanie. Obecny browar zbudowany został w latach 1972 – 1977, oddano go do eksploatacji w roku 1978. Wszystkie piwa produkowane w browarze w Leżajsku charakteryzują się goryczkowatym smakiem. Jest to pierwsza co do wielkości marka na Podkarpaciu wśród marek regionalnych, a druga wśród marek ogólnopolskich.