Bez kategorii

Nasz Sponsor: FIBRAIN

Wielkimi krokami zbliża się początek sezonu 2017/18, jednak my chcielibyśmy najpierw zaprezentować naszych sponsorów. Jako pierwszą przedstawiamy Firmę FIBRAIN Sp. z o.o.

Nazwa firmy: Fibrain Sp. z o.o.

Tytuł: Sponsor Strategiczny
Zakres współpracy: logo na koszulce, naklejka na parkiecie, logo na bandzie statycznej ustawionej przy boisku, banery na koronie hali, animacje na bandach LED (podczas meczów TV), brama przez którą wbiegają zawodnicy na parkiet, logo na ściance prasowej, informacja o Firmie podczas prezentacji sponsorów na telebimie podczas meczów, logo na biletach, karnetach i stronie internetowej Klubu.
Zrealizowane działania promocyjne: konkurs na hasło reklamowe łączące nazwę Fibrain i Asseco Resovię Rzeszow, filmy promocyjne z wizyty w fabrykach Firmy Fibrain, życzenia video składanymi przez zawodników dla pracowników i kontrahentów Firmy Fibrain.
Długość współpracy: od 2015 r.
Wartość medialna 2016/2017: 4 919 671 zł
O firmie: Fibrain Sp. z o.o.jest nowoczesnym polskim producentem i światowym dostawcą w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Ponad dwudziestoletnia systematycznie realizowana strategia rozwoju, ukierunkowana na projektowanie i wdrazanie nowatorskich rozwiązań, jak równiez ulepszanie oraz rozbudowa własnych produktów, przyniosła firmie FIBRAIN pozycję lidera na rynku telekomunikacji światłowodowej w Polsce.