Bez kategorii

#Konkurs – Wybierz puszkę piwa Leżajsk!

W sobotę 30 września podczas pierwszego meczu w hali Podpromie, marka Leżajsk zaprasza kibiców naszego zespołu do wyboru limitowanej puszki piwa Leżajsk, wspierającej Asseco Resovię Rzeszów.

Podczas spotkania z Dafi Społem Kielce odbędzie się akcja głosowania na nową, limitowaną puszkę piwa Leżajsk. Spośród głosujących wylosowane zostaną trzy osoby, które otrzymają kufel na piwo, a takze nagrody niespodzianki od Grupy Żywiec. Losowanie odbędzie się w pierwszej przerwie między setami. Dodatkowo trzech kibiców wyłonionych przez naszego Wilka Soviaka zostanie zaproszonych do udziału w konkursie siatkarskim, w którym do wygrania będą gadżety klubowe oraz nagrody od naszego sponsora Grupy Żywiec. Informujemy, że w głosowaniu udział będą mogły wziąć jedynie osoby pełnoletnie.

Wybrana przez kibiców puszka trafi do sprzedaży na początku roku – 5 groszy z każdej sprzedanej puszki pozwoli sfinansować wyjątkową oprawę meczu Asseco Resovii!

Przypominamy, że marka Leżajsk wspiera Klub Asseco Resovia Rzeszów od roku 2007. Co łączy Asseco Resovię i Leżajsk? Łączy nas Podkarpacie!