Bez kategorii

Pięciu siatkarzy pożegnało się z Asseco Resovią

Piotr Nowakowski, Thomas Jaeschke, Damian Wojtaszek, Gavin Schmitt i Frederic Winters nie będą w przyszłym sezonie grać w naszych barwach. Dziękujemy za występy w Asseco Resovii!

Piotr Nowakowski związany był z Asseco Resovią od 2011 roku. To z naszym klubem odnosił największe sukcesy w karierze. Zdobył z Asseco Resovią trzy złote i dwa srebrne medale mistrzostw Polski oraz srebro w Lidze Mistrzów.

Damian Wojtaszek oraz Thomas Jaeschke grali w Asseco Resovii od sezonu 2015/2016, który zakończył się zdobyciem srebrnych medali w PlusLidze. Jaeschke pomimo obowiązującego kontraktu na przyszły sezon zdecydował się na jego wykupienie.

Kanadyjczycy, Gavin Schmitt i Frederic Winters spędzili w naszym zespole miniony sezon. Kanadyjski atakujący swoją karierę będzie kontynuował w Japonii.

 

Wszystkim graczom serdecznie dziękujemy za czas spędzony w Rzeszowie, ich oddanie i walkę w barwach naszego klubu. Życzymy powodzenia w dalszej karierze!