Terminarz Młoda Liga 2010/2011

1. kolejka - 02.10.2010
gospodarz gość wynik  
 
Skra Bełchatów Fart Kielce 3:1 25:22, 25:27, 26:24, 26:24
Jastrzębski Węgiel AZS Politechnika Warszawska 3:0 25:21, 25:20, 25:19
Asseco Resovia Rzeszów Rosiek Siatkarz Wieluń 3:0 25:14, 26:24, 25:19
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS UWM Olsztyn 3:2 34:32, 26:24, 28:30, 25:27, 15:13
AZS Częstochowa Delecta Bydgoszcz 1:3 17:25, 25:17, 15:25, 15:25
2. kolejka - 09.10.2010
gospodarz gość wynik  
 
Fart Kielce Delecta Bydgoszcz 0:3 22:25, 20:25, 21:25
AZS UWM Olsztyn AZS Częstochowa 3:1 21:25, 25:16, 25:15, 25:15
Rosiek Siatkarz Wieluń ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 16:25, 19:25, 18:25
AZS Politechnika Warszawska Asseco Resovia Rzeszów 2:3 23:25, 30:28, 25:19, 10:25, 11:15
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel 3:0 25:22, 25:23, 25:19
3. kolejka - 16.10.2010
gospodarz gość wynik  
 
Jastrzębski Węgiel Fart Kielce 3:1 22:25, 25:20, 25:16, 25:17
Asseco Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 3:1 28:26, 23:25, 25:20, 25:20
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Politechnika Warszawska 2:3 25:23, 25:20, 17:25, 22:25, 12:15
Tytan AZS Częstochowa Rosiek Wieluń 3:1 20:25, 25:19, 25:15,25:23
Delecta Bydgoszcz AZS UWM Olsztyn 1:3 21:25, 19:25, 25:23, 19:25
4. kolejka - 23.10.2010
gospodarz gość wynik  
 
Fart Kielce AZS UWM Olsztyn 3:1 25:19, 25:18, 22:25, 25:18
Rosiek Siatkarz Wieluń Delecta Bydgoszcz 1:3 13:25, 15:25, 25:23, 19:25
AZS Politechnika Warszawska AZS Częstochowa 3:0 25:17, 25:17, 25:17
Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 25:16, 25:18, 25:13
Jastrzębski Węgiel Asseco Resovia Rzeszów 1:3 29:27, 26:28, 15:25, 13:25
5. kolejka - 30.10.2010
gospodarz gość wynik  
 
Asseco Resovia Rzeszów Fart Kielce 3:0 25:18, 25:14, 26:24
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 0:3 21:25, 22:25, 16:25
AZS Częstochowa Skra Bełchatów 0:3 19:25, 11:25, 18:25
Delecta Bydgoszcz AZS Politechnika Warszawska 3:1 25:15, 20:25, 25:22, 25:20
AZS UWM Olsztyn Rosiek Siatkarz Wieluń 3:0 25:16, 25:14, 25:19
6. kolejka - 06.11.2010
gospodarz gość wynik  
 
Fart Kielce Rosiek Siatkarz Wieluń 3:0 26:24, 25:19, 25:20
AZS Politechnika Warszawska AZS UWM Olsztyn 1:3 27:29, 25:19, 22:25, 21:25
Skra Bełchatów Delecta Bydgoszcz 3:1 21:25, 25:22, 25:15, 25:23
AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel 0:3 17:25, 15:25, 19:25
Asseco Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 25:16, 25:22, 25:20
7. kolejka - 13.11.2010
gospodarz gość wynik  
 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Fart Kielce 0:3 18:25, 21:25, 22:25
Tytan AZS Częstochowa Asseco Resovia Rzeszów 0:3 15:25, 17:25, 21:25
Delecta Bydgoszcz Jastrzębski Węgiel 2:3 21:25, 25:22, 25:21, 22:25, 12:15
AZS UWM Olsztyn Skra Bełchatów 0:3 18:25, 16:25, 14:25
Rosiek Siatkarz Wieluń AZS Politechnika Warszawska 0:3 18:25, 22:25, 18:25
8. kolejka - 20.11.2010
gospodarz gość wynik  
 
Fart Kielce AZS Politechnika Warszawska 0:3 15:25, 21:-25, 23:25
Skra Bełchatów Rosiek Siatkarz Wieluń 3:0 25:15, 25:18, 25:19
Jastrzębski Węgiel AZS UWM Olsztyn 1:3 25:18, 13:25, 15:25, 23:25
Asseco Resovia Rzeszów Delecta Bydgoszcz 2:3 25:19, 18:25, 28:26, 21:25, 11:15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Częstochowa 3:1 21:25, 25:23, 25:15, 25:19
9. kolejka - 27.11.2010
gospodarz gość wynik  
 
AZS Częstochowa Fart Kielce 3:2 25:19, 21:25, 23:25, 27:25, 15:09
Delecta Bydgoszcz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 25:16, 25:16, 25:21
AZS UWM Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów 1:3 12:25, 16:25, 25:21, 29:31
Rosiek Siatkarz Wieluń Jastrzębski Węgiel 0:3 14:25, 17:25, 22:25
AZS Politechnika Warszawska Skra Bełchatów 0:3 18:25, 22:25, 21:25
10. kolejka - 04.12.2010
gospodarz gość wynik  
 
Fart Kielce PGE Skra Bełchatów 1:3 19:25, 25:21, 13:25, 21:25
AZS Politechnika Warszawa Jastrzębski Węgiel 1:3 26:28, 23:25, 25:20, 20:25
Rosiek Siatkarz Wieluń Asseco Resovia Rzeszów 0:3 23:25, 19:25, 16:25
Indykpol AZS UWM Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 27:25, 25:15, 22:25, 25:19
Delecta Bydgoszcz Tytan AZS Częstochowa 3:0 25:12, 27:25, 25:19
11. kolejka - 11.12.2010
gospodarz gość wynik  
 
Delecta Bydgoszcz Fart Kielce 3:1 25:20, 25:17, 21:25, 25:19
Tytan AZS Częstochowa  Indykpol AZS UWM Olsztyn 1:3 18:25, 25:19, 23:25, 22:25
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Rosiek Siatkarz Wieluń 3:0 25:18, 25:13, 25:15
Asseco Resovia Rzeszów AZS Politechnika Warszawska 3:0 25:19, 25:22, 25:23
Jastrzębski Węgiel PGE Skra Bełchatów 1:3

25:23, 22:25, 16:25, 20:25

12. kolejka - 18.12.2010
gospodarz gość wynik  
 
Fart Kielce Jastrzębski Węgiel 0:3 20:25, 25:27, 21:25
PGE Skra Bełchatów Asseco Resovia Rzeszów 0:3 19:25, 20:25, 21:25
AZS Politechnika Warszawska ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 25:18, 25:20, 32:30
Rosiek Siatkarz Wieluń Tytan AZS Częstochowa 0:3 24:26, 20:25, 22:25
 Indykpol AZS UWM Olsztyn Delecta Bydgoszcz 1:3 18:25, 15:25, 26:24, 20:25
13. kolejka - 29.12.2010
gospodarz gość wynik  
 
Indykpol AZS UWM Olsztyn Fart Kielce 3:1 25:21, 25:21, 21:25, 26:24
Delecta Bydgoszcz Rosiek Siatkarz Wieluń 3:0 25:16, 25:15, 25:17
Tytan AZS Częstochowa AZS Politechnika Warszawska 0:3 16:25, 19:25, 15:25
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  PGE Skra Bełchatów 1:3 23:25, 26:24, 23:25, 19:25
Asseco Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel 3:0 25:23, 25:19, 25:17
14. kolejka - 08.01.2011
gospodarz gość wynik  
 
Fart Kielce Asseco Resovia Rzeszów 0:3 14:25, 17:25, 20:25
Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 25:18, 25:17, 25:23
PGE Skra Bełchatów Tytan AZS Częstochowa 3:0 25:15, 25:13, 25:18
AZS Politechnika Warszawska Delecta Bydgoszcz 1:3 25:16, 15:25, 20:25, 13:25
Rosiek Siatkarz Wieluń AZS UWM Olsztyn 1:3 25:19, 14:25, 25:27, 11:25
15. kolejka - 15.01.2011
gospodarz gość wynik  
 
Rosiek Siatkarz Wieluń Fart Kielce 0:3 16:25, 22:25, 15:25
Indykpol AZS UWM Olsztyn AZS Politechnika Warszawska 3:0 25:17, 25:16, 25:19
Delecta Bydgoszcz  PGE Skra Bełchatów 2:3 16:25, 18:25, 31:29, 25:22, 11:15
Jastrzębski Węgiel Tytan AZS Częstochowa 3:0 25:17, 27:25, 25:17
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Asseco Resovia Rzeszów 0:3 21:25, 19:25, 18:25
16. kolejka - 22.01.2011
gospodarz gość wynik  
 
Fart Kielce ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 19:25, 17:25, 21:25
Asseco Resovia Rzeszów Tytan AZS Częstochowa 3:0 25:18, 25:19, 25:16
Jastrzębski Węgiel Delecta Bydgoszcz 0:3 25:27, 23:25, 22:25
PGE Skra Bełchatów Indykpol AZS UWM Olsztyn 3:2 25:17, 25:22, 23:25, 25:27, 15:11
AZS Politechnika Warszawska Rosiek Siatkarz Wieluń 3:0 25:17, 25:18, 25:16
17. kolejka - 29.01.2011
gospodarz gość wynik  
 
AZS Politechnika Warszawska Fart Kielce 1:3 20:25, 24:26, 25:21, 18:25
Rosiek Siatkarz Wieluń PGE Skra Bełchatów 0:3 18:25, 21:25, 16:25
Indykpol AZS UWM Olsztyn Jastrzębski Węgiel 0:3 22:25, 22:25, 21:25
Delecta Bydgoszcz Asseco Resovia Rzeszów 1:3 23:25, 13:25, 25:17, 19:25
Tytan AZS Częstochowa ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 23:25, 14:25, 17:25
18. kolejka - 12.02.2011
gospodarz gość wynik  
 
Fart Kielce  Tytan AZS Częstochowa 3:0 25:16, 25:10, 25:14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Delecta Bydgoszcz 3:2 25:22, 22:25, 25:20, 24:26, 15:11
Asseco Resovia Rzeszów AZS UWM Olsztyn
3:2 25:10, 21:25, 29:27, 20:25, 15:13
Jastrzębski Węgiel Rosiek Siatkarz Wieluń 3:0 30:28, 25:18, 25:14
PGE Skra Bełchatów AZS Politechnika Warszawska 3:1 25:20, 25:18, 24:26, 25:9
Tabela:
miejsce drużyna mecze punkty sety  
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 2 pkt
  • za porażkę 2:3 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 0 pkt
1 Asseco Resovia Rzeszów 18 50 53:11  
2 PGE Skra Bełchatów 18 46 49:17  
3 Delecta Bydgoszcz 18 38 45:26  
4 KS Jastrzębski Węgiel 18 35 40:22  
5 Indykpol AZS UWM Olsztyn 18 33 39:32  
6 AZS Politechnika Warszawska 18 21 29:35  
7 ZAKSA Kędzierzyn Koźle 18 20 25:38  
8 Fart Kielce 18 19 25:38  
9 Domex Tytan AZS Częstochowa 18 8 13:48  
10 Rosiek Siatkarz Wieluń 18 0 3:54  
CMS Edito Realizacja: Ideo, Powered by: