Wiadomości

Asseco Resovia w Berlinie

14-02-2017

Dziś o godz. 19:30 nasza drużyna zmierzy się z Berlin Recycling Volleys w piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

 

 

Wczoraj w południe Asseco Resovia liniami lotniczymi Raynair dotarła do Berlina. Wieczorem odbył się pierwszy trening w miejscowej hali. Nie ma z drużyną Gavina Schmitta, który pozostał w Rzeszowie by leczyć uraz barku, którego doznał podczas ligowego meczu w Radomiu. Jego przerwa w grze nie powinna jednak długo potrwać.

 

- Przylecieliśmy tu z nastawieniem na zwycięstwo, bo ono liczy się przede wszystkim. Mimo kontuzji Gavina nie mamy problemu z atakującymi. Oprócz Jochena na tej pozycji dobrze radzą sobie Thibault Rossard czy Thomas Jaeschke – powiedził trener naszego zespołu, Andrzej Kowal.

 

- Przede wszystkim musimy skupić się na własnej grze i zagrać swoją siatkówkę – mówi kapitan Asseco Resovii, Jochen Schops. – Berlin ma solidnych zawodników z dobrą zagrywką, nasza dobra gra będzie tu kluczem do zwycięstwa.

 

Na dziś Asseco Resovia ma zaplanowany poranny rozruch a następnie odprawę video. Początek meczu o godz. 19:30. Do Rzeszowa nasza drużyna wraca w środę porannym lotem z Berlin – Tegel do Krakowa.

 

 

wstecz
CMS Edito Realizacja: Ideo, Powered by: