Wiadomości

Asseco Resovia zwycięzcą III edycji konkursu The Champ Awards

26-06-2015

Dziś w Warszawie odbyło się Uroczyste Ogłoszenie Wyników III Edycji The Champ Awards. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Asseco Resovia Rzeszów zwyciężyła w kategorii "Sukces Międzynarodowy - Zespół/Organizacja".

 

The Champ Awards – polskie kampanie sportowe - założeniem i ideą przedsięwzięcia jest pomoc w rozwoju polskiego sportu, połączenie biznesu ze sportem w celu zwiększenia nakładów prywatnego i państwowego biznesu na programy upowszechniające kulturę fizyczną i sport oraz nagrodzenie wszystkich, którzy znacząco przyczynili się do promocji sportu i rekreacji.

 

W kategorii "Sukces Międzynarodowy" wyróżniane są zarówno zespoły / instytucje jak i zawodnicy, którzy są ambasadorami Polski, odnosząc sukcesy sportowe, zdobywając uznanie i wyróżniając się głównie poza granicami naszego kraju. „International Champ” to osoba, zespół / organizacja, które zdobyły uznanie na arenie międzynarodowej. Znajomość nazwiska lub nazwy zespołu wykracza znacznie poza granice swojego środowiska sportowego.

 

Laureatami poprzedniej edycji konkursu w kategorii "Sukces Międzynarodowy" byli medaliści Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich: Kamil Stoch, Paweł Fajdek i Justyna Kowalczyk oraz drużyna panczenistek: Katarzyna Bachleda-Curuś, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska, Natalia Czerwonka i drużyna panczenistów: Jan Szymański, Konrad Niedźwiedzki i Zbigniew Bródka. W tym roku w gronie laureatów znaleźli się Marcin Gortat, Anita Włodarczyk i Rafał Majka oraz Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej i Piłce Siatkowej. Jest nam niezmiernie miło, że nasz klub znalazł się w tak zaszczytnym gronie!

 

wstecz
CMS Edito Realizacja: Ideo, Powered by: